Naujamiesčio augalų ūkis

NAUJIENA! Belaidžiai vejos robotai, kurie suvokia objektus aplink save!

Ypač geromis kainomis parduodame profesionalius WORX vejapjoves-robotus.
Patys sumontuojame reikalingą įrangą ir užprogramuojame juos tobulam darbui pagal Jūsų sklypo poreikius. Pamirškite vejos pjovimo darbus – mėgaukitės poilsiu!

Pristatome “WORX Landroid vejos robotą – geriausią sprendimą, kaip be vargo prižiūrėti veją! Pažangus dirbtinis intelektas ir patentuota pjovimo technologija “Landroid“ sukurta taip, kad veja būtų tobula nė piršto nepajudinant.
 
Tiesiog nustatykite vejos ribas naudodami intuityvią programėlę, o “Landroid pasirūpins visu kitu. Jo didelio našumo peiliai nupjaus žolę iki idealaus ilgio, o jutikliai ir algoritmai užtikrins, kad jis išvengtų kliūčių ir prisitaikytų prie reljefo pokyčių.
 
Landroid yra ne tik efektyvus, bet ir ekologiškas, nes naudoja mažiau energijos nei tradicinės vejapjovės ir mažina išmetamų teršalų kiekį. O dėl kompaktiško dydžio ir tylaus veikimo jis netrukdys kaimynams ar naminiams gyvūnams.
 
Atsisveikinkite su vejos priežiūros rūpesčiais ir pasisveikinkite su WORX Landroid vejos roboto patogumu. Užsisakykite dabar ir leiskite “Landroid paversti jūsų veją nepriekaištingu rojumi!

Kviečiame pažiūrėti video pristatymą, kuriame susipažinsite su WORX galimybėmis:

Speciali KAINA mūsų klientams. Į visus rūpimus klausimus atsakysiu telefonu ar el. paštu.
 
Žemiau pateiktas parduodamos įrangos asortimentas:
Sklype turite sunkiai prieinamų vietų, kur neįmanoma apsieiti be trimerio? SUTAUPYKITE.
 Taip pat siūlome įsigyti ir akumuliatorinio trimerio korpusą, kuris yra naudojamas kartu su vejos roboto akumuliatoriumi. Lengvas ir galingas įrenginys už puikią kainą. Jokių papildomų išlaidų!
 
Video pristatymą galite pasižiūrėti čia:

 

Informaciją teikia Jurgita +370 650 40 055,  jurgita@augaluukis.lt.